Pomoc i rady .


Rolą ma . ma jest między innymi, a zarazem przede wszystkim doradzenie Wam oraz ukazanie wszystkich istniejących możliwości, które w naszej ocenie będą dla Was najlepsze. Nie chcemy narzucać Wam naszego sposobu myślenia, nie ograniczamy się do limitowanych rozwiązań, bo wiemy, że na drodze do spełniania marzeń nie ma granic. Jesteśmy zawsze otwarte na wasze propozycję, ale zarazem lojalnie staramy się doradzać Wam oraz informować o możliwych trudnościach, aby wspólnie z Wami odnaleźć najpiękniejszą formę zrealizowania Waszych snów.


Oszczędność czasu .


Wiemy, że odnalezienie idealnego miejsca, najlepszego fotografa czy profesjonalnego zespołu zajmuje bardzo dużo czasu, natomiast oferta usługodawców ślubnych, jest tak szeroka, że ich zweryfikowanie jest niezmiernie trudne, pracochłonne i czasochłonne. Dlatego my mając odpowiednie doświadczenie i wiedzę pomożemy Wam wybrać odpowiednie miejsca i osoby, dzięki którym stworzymy dla Was coś niezapomnianego i niezwykłego.


Doświadczenie .


Kochamy naszą pracę, jesteśmy każdego dnia niesamowicie entuzjastycznie nastawione do życia, a naszą energią jesteście Wy. Uwielbiamy z Wami współpracować, jednak to tak naprawdę doświadczenie, wiedza na temat usług na rynku ślubno-weselnym, znajomość trendów ślubnych, oraz ciągłe poszerzanie naszych umiejętności pozwala nam na uzyskanie Waszego zaufania.


Kreatywność .


Kochamy wyzwania, a nasze twórcze myślenie opiera się głównie na niestandardowych skojarzeniach. Zdecydowanie unikamy komercyjnych rozwiązań i zawsze staramy się w kreatywny sposób zrealizować Wasze fantazje. ma . ma to nie tylko wedding planners ,ale również wedding designers, dlatego często, na Wasze życzenie to my staniemy się managerem projektu i designerem Waszych snów.


Dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły .


Kochamy realizować Wasze marzenia, jesteśmy młode i kreatywne, ale przede wszystkim świetnie zorganizowane. W naszej branży nie ma miejsca na chaos. Zdajemy sobie również sprawę jak trudne jest i jak wiele kosztuje Was zaufanie komuś obcemu, kto ma być odpowiedzialny za najpiękniejszy dzień Waszego życia. Wiemy, że spoczywa na nas wielka odpowiedzialność za realizacje Waszych snów, dlatego przekazując w nasze ręce Wasze fantazje, dając nam możliwość podejmowania w Waszym imieniu wielu decyzji - możecie być spokojni, że zadbamy o wszystko wkładając w to całe swoje serce i posiadane umiejętności. Razem z Wami stworzymy przepiękny dzień, a możecie nam wierzyć, że ma . ma wyda Wam się obca tylko na początku, ale bardzo szybko z całych sił postara się zdobyć Waszą sympatię i zaufanie, aby przeprowadzić Was przez wszelkie trudności i komplikacje związane z zorganizowaniem tak wielkiego wydarzenia jakim jest Wasz ślub i wesele.


Dostępność .


Jesteśmy dla Was zawsze wtedy kiedy nas potrzebujecie. Wiemy jak trudne i stresujące bywają przygotowania, dlatego macie nas i nasze pełne wsparcie. Z ma . ma problemy przestają istnieć. ma . ma jest dla Was, a Wy zamiast odczuwać stres możecie cieszyć się niesamowitością nadchodzących chwil, magią miłości i pięknem Waszego wyjątkowego dnia.